Náš příběh

   

Bude to zním možná trošku zvláštně, ale nezačnu tím, kdo jsme. Začnu tím, kdo jsme byli. Byli jsme dva manželé, které spojovala kromě vzájemné lásky taky láska ke dřevu.
Teď už to tak bohužel není... Teda, manželé jsme pořád a vzájemná láska nás spojuje taky, ale každý se věnujeme tomu svému. Ale pěkně popořádku...

 

 

ruce-fotka-upr

Jak to začalo?

 

Byl konec roku roku 2016, kdy jsme byli čerstvě manželé. Byli jsme na vysoké, bydleli v malém bytě ve sklepě. A pak to přišlo. Kamarádi, kteří šli svým kamarádům za svědky pro ně chtěli dřevěné puzzle jako svatební dar. Zanedlouho přišla jiná kamarádka, že by chtěla fotoalbum ze dřeva.

 

Wooden Moment

 

Na začátku roku 2017 jsme se rozhodli, že z toho zkusíme něco vytvořit. Shodli jsme se, že by nás to bavilo, pracovali bychom spolu a měli super přivýdělek ke škole, tak proč ne. Udělali jsme první manželsko-pracovní poradu, potom ještě pár dalších a Wooden Moment byl na světě.

market
eshop

E-shop

 

Chvíli na to jsme spustili náš první eshop. Začátky byly krušné, online prodej není žádný med. Ale postupem času se nám začaly přicházet objednávky a to nám dávalo naději, že to k něčemu může být. Že opravdu budeme lidem moci udělat našimi produkty radost.

Vlastní laser

 

Poptal jsem pár prázdných prostorů v okolí našeho nového bydlení, a za nějakou dobu bylo rozhodnuto. 

S kamarádem jsme zajeli do Brna pro laser. Bohu díky za tu sklápěcí plošinu, do teď si lámu hlavu nad tím, jak bychom ten 300 kilový stroj do toho auta dostávali :-)

laser-z-auta
baliky

 Naplno

 

 

Pak jsme oba skončili školu. Moje žena mi už předem řekla, že po škole bude chtít dělat to, co studovala. OK, chápu to.

A co já? Já jsem se nakonec rozhodl, že budu v Momentu pokračovat dál, i bez spolupráce se svojí úžasnou manželkou. Je mi to líto, ale chápu, že každý má svou cestu.

 

 

A co dál?

Od té doby se samozřejmě událo hodně zajímavého.

Zajímá Vás, jak Wooden Moment pokračuje dále? Koukněte na náš Facebook nebo Instagram. 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení