Časté dotazy

individuální úpravy

Pokud máte jakékoliv individuální požadavky, dejte nám je vědět. Vlastní logo, obrázek, text - všechno je možné. Uděláme vše pro to, abychom Vám vyšli vstříc. 

 

 

RYCHLEJŠÍ DODÁNÍ

 

Často se stává, že potřebujete dodat naše zboží rychleji, než je obvyklá doba dodání. Pokud máte takový požadavek, nebojte se nám napsat nebo zavolat. Snažíme se vždy najít kompromis, který bude ku prospěchu obou stran.

Vzhledem k tomu, že momentálně přijímáme pouze platby převodem, můžete vyřízení objednávky urychlit posláním potvrzení o převodu z Vaší banky. 

 

 

DOPRAVA

 

Aktuálně využíváme služeb České pošty a přepravní společnosti DPD. U obou společností probíhá doručení nejčastěji do druhého dne.

 

 

PLATBA

 

Momentálně přimáme platby pouze převodem na účet. Pokud chcete proces zaplacení urychlit, můžete nám poslatpotvrzení o převodu z Vaší banky. 

 

 

RYCHLEJŠÍ DODÁNÍ

 

Ještě nějaký jiný dotaz? máte jakékoliv individuální požadavky, dejte nám je vědět. Vlastní logo, obrázek, text - všechno je možné. Uděláme vše pro to, abychom Vám vyšli vstříc.

 

 

 

 

TRÁPÍ VÁS JEŠTĚ NĚCO?

 

Ozvěte se nám na email info@woodenmoment.cz nebo na telefon +420 775 173 119. Rádi Vám pomůžeme.

Pokud už víte vše, můžete si vybrat něco z našich produktů.

 

ZAČÍT VYBÍRAT

 

  

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení