Využijte dopravy zdarma nad 500 Kč. Až do 24. 10. 2021 Vám doručíme objednávku zadarmo!

Kdo jsme

   

Bude to zním možná trošku zvláštně, ale nezačnu tím, kdo jsme. Začnu tím, kdo jsme byli. Byli jsme dva manželé, které spojovala kromě vzájemné lásky taky láska ke dřevu.
Teď už to tak bohužel není... Teda, manželé jsme pořád a vzájemná láska nás spojuje taky, ale každý se věnujeme tomu svému - manželka pedagogice a psychologii a já naplno dřevu. Ale pěkně popořádku...

 

 

ruce-fotka-upr

Jak to začalo?

 

Byl konec roku roku 2016, kdy jsme byli čerstvě manželé. Byli jsme na vysoké, bydleli v malém bytě ve sklepě. Já už měl za sebou jeden svůj projekt se dřevem a přístup k laseru. A pak to přišlo. Kamarádi, kteří šli svým kamarádům za svědky pro ně chtěli dřevěné puzzle jako svatební dar. Bude to znít neuvěřitelně, ale zanedlouho přišla jiná kamarádka, že by chtěla fotoalbum ze dřeva.

 

Wooden Moment

 

Na začátku roku 2017 jsme se s manželkou domluvili, že z toho zkusíme něco vytvořit. Shodli jsme se, že by nás to bavilo, pracovali bychom spolu a jako přivýdělek ke škole, proč ne. Udělali jsme první manželsko-pracovní poradu, potom ještě pár dalších a Wooden Moment byl na světě.

market
eshop

E-shop

 

Chvíli na to jsme spustili náš první eshop. Začátky byly krušné, online prodej není žádný med. Ale postupem času se nám začaly přicházet objednávky a to nám dávalo naději, že to k něčemu může být. Že opravdu budeme lidem moci udělat našimi produkty radost.

Naplno

 

V půlce roku 2018 jsme skončili oba školu. Moje žena mi už předem řekla, že po škole bude chtít dělat to, co studovala. OK.
Co dál budu dělat já, to jsem nevěděl. Moment už ale docela šlape, tak bych v tom mohl pokračovat naplno, co?

baliky
laser-z-auta

Vlastní laser

 

Poptal jsem pár prázdných prostorů v okolí našeho nového bydlení, a za chvíli bylo rozhodnuto. 

S kamarádem jsme zajeli do Brna pro laser. Bohu díky za tu sklápěcí plošinu, do teď si lámu hlavu nad tím, jak bychom ten 300 kilový stroj do toho auta dostávali.

 

dilna-okno
   

 

 

CO DÁL?

 

Od té doby pracuju v Momentu dál.

Na aktuální novinky se můžete kouknout na náš Facebookový profil nebo na Instagram.