Doprava a platba

DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 2000 Kč na výdejní místa všech nabízených dopravců - PPL Parcelshopy a Zásilkovna (zásilka do 5 kg). Na Slovensko je doprava zdarma na výdejní místa Zásilkovny od 2500 Kč.


Ceník dopravného:
 
Platba QR/
on-line
Doručení
SK

max. 15 kg
69 Kč -

max. 5 kg - výdejní místa
89 Kč 99 Kč

max. 31 kg
99 Kč -

do 5 kg, na adresu
- 149 Kč

5-15 kg, na adresu
-

 

218 Kč

 

 
PLATBA
 
Zboží můžete uhradit následujícím způsobem:

  • Bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 2001674428/2010, FIO banka a.s. Pro správné spárování platby je variabilní symbol = číslo objednávky.
  • Online platební kartou - česká platební brána spol. ComGate, která akceptuje platební karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club. Poplatek je 0 Kč.
  • PlatímPak - odložená platba až za 30 dnů bez navýšení a dalších poplatků. Více info na https://platimpak.cz/caste-dotazy 
  • Twisto - platba na tři splátky bez navýšení. Minimální hodnota nákupu je 1 500 Kč, maximální hodnota se řídí obchodními podmínkami služby Twisto. Třetinu hodnoty nákupu zaplatíte hned, další dvě třetiny ve dvou měsíčních splátkách bez navýšení a poplatků. www.twisto.cz/podminky/nakup-na-tretiny/ 
V případě zájmu o doručení do jiné země nás prosím kontaktujte na email info@zerowastelife.cz a budeme vás informovat o možnostech dopravy. 
 
 

DOBA DODÁNÍ

Expedice produktů probíhá do 5-7 pracovních dní od provedení platby či ode dne připsání platby na náš bankovní účet. Většinou to ale stíháme dříve. 

Samotná doprava trvá většinou 1 - 2 pracovní dny. Nemůžeme ale ručit za dopravce, u kterých může nastat zdržení.
 
Pokud byste potřebovali kratší termín dodání, kontaktujte nás na email info@woodenmoment.cz nebo na telefon +420 732 245 645 a můžeme se domluvit.
 

On-line platby kartou včetně platební metody PlatímPak a Twisto nám poskytuje platební brána společnosti Comgate, a.s.,  

https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

https://help.comgate.cz/v1/docs/cs/platby-kartou
https://help.comgate.cz/docs/bankovni-prevody

Kontaktní údaje na společnost Comgate, a.s. pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
Comgate, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267