13 tipů na nejkrásnější přání k narozeninám

Narozeniny blízké osoby jsou důležitá událost a vy určitě chcete, aby se v tento den cítili výjimečně a dát jim najevo, jak je máte rádi. Toho můžete docílit i originálním a krásným blahopřáním. Pro inspiraci jsme pro vás v článku sepsali 13 tipů na nejkrásnější přání k narozeninám. Už žádné obyčejné “všechno nejlepší”, potěšte své milované milým a originálním blahopřáním!

Nejkrásnější přání k narozeninám pro maminku/tatínka

1. Krásné narozeniny té nejlepší mámě a kamarádce, kterou bych si mohla přát. Jsi mi každý den velkou inspirací a jsem hrdá na to, že jsem tvou dcerou!

2. Tati, dnes je tvůj den a já doufám, že je alespoň z poloviny tak úžasný, jako ty jsi pro mě vždycky byl a budeš. Tvé rady, tvůj humor a tvá láska jsou pro mě neocenitelné. Přeji ti všechno nejlepší k narozeninám!

 

Extra tip: Originální způsob, jak popřát rodičům k narozeninám, jsou i tato dřevěná blahopřání pro maminku nebo pro tatínka, která jim napořád zůstanou jako milá vzpomínka. Vygravírovat vám můžeme libovolný text

 

Nejkrásnější přání k narozeninám pro tatínka

Nejkrásnější přání pro přítele/přítelkyni

3. Víš, co mají společného všechny mé nejkrásnější vzpomínky? Tebe! Přeji ti všechno nejlepší k tvým narozeninám a těším se na další roky strávené s tebou.

4. Můj milý/moje milá, k tvým narozeninám ti ze srdce přeji všechno nejlepší. Děkuji ti za to, že jsi mou každodenní oporou a inspirací. Ať je tvůj narozeninový den stejně úžasný jako ty sám/sama!

 

Extra TIP: Vytvořte svému protějšku opravdu jedinečný dárek. Posbírejte své nejlepší momenty a vzácné vzpomínky a vyplňte jimi naše dřevěné fotoalbum. Zvolené přání k narozeninám nebo jakýkoliv vlastní text, jméno, osobní vzkaz vám na album vygravírujeme. 

 

Přání pro kamarády

5. K tvým narozeninám ti přeji, ať je každý tvůj den plný stejné radosti, jakou naplňuješ svými úsměvy a optimismem všechny kolem tebe.

6. Na tvoje narozeniny ti přeji zdraví, štěstí a spoustu lásky. Ať je každý tvůj den lepší než ten předchozí a plný nezapomenutelných chvil!


Přání pro milovníky knih

7. Gratuluji k další dokončené kapitole tvého životního díla! Přeji ti, ať ti i příští rok přinese stránky plné nezapomenutelných zážitků. Všechno nejlepší!

8. Každý rok tvého života je jako nová kapitola v knize, kterou píšeš svými zážitky, rozhodnutími a pocity. K tvým narozeninám ti přeji, aby tato další kapitola byla plná dobrodružství, radosti a lásky. Ať ti každá stránka tvého života přináší nové úžasné vzpomínky. Krásné narozeniny!

Přání pro cestovatele

9. Přeji ti krásné narozeniny a rok plný plánování dalších cest a objevování nových koutů světa, které obohatí tvůj život. Ať s každým krokem na nové cestě objevíš nádherné výhledy a nezapomenutelné zážitky.


Přání pro milovníky jídla a vaření 

10. K tvým narozeninám ti přeji další rok plný kulinářských zážitků a nových chutí. Ať neustále objevuješ lahodné recepty, skvělé restaurace a především, ať svou vášeň pro dobré jídlo můžeš vždy sdílet s těmi, které máš rád.

Originální inspirativní přání pro kohokoliv

11. Všechno nejlepší k narozeninám! Přeji ti, ať se ti v tomto roce splní všechny tvé sny. Ať se každé tvé přání stane realitou a snadno dosáhneš každého cíle.

12. Na tvoje narozeniny ti přeji klid v duši a spokojenost v životě. Ať ti každý den přinese vzácné chvíle, které tě posilní a dodají ti pozitivní energii.

13. K tvým narozeninám ti přeji, ať je tvé srdce vždy plné lásky a radosti. Ať máš každý den důvod k úsměvu a jsi obklopen milovanými lidmi.

 

Extra tip: Libovolné přání k narozeninám si u nás můžete nechat vygravírovat na dřevěné fotoalbum, které naplníte společnými fotkami a budete mít dokonalý dárek i přání k narozeninám v jednom.

Přání k narozeninám mamince na fotoalbu

 

Tak to byly naše tipy na originální a krásná přání k narozeninám, snad vám pomohly načerpat inspiraci. To nejkrásnější přání k narozeninám je ale podle nás takové, které je autentické a od srdce. Nebojte se napsat přání tak, jak to cítíte, i když se vám to nebude zdát dokonalé - věřte, že to vaši blízcí ocení víc než to nejdokonalejší blahopřání!