Naši milí zákazníci, do Vánoc zatím stíháme vyřizovat a odesílat všechny objednávky, ale i tak může občas docházet ke zpoždění vyřizování až o 3 dny. Pro nejaktuálnější informace ohledně výroby a expedice nás můžete kontaktovat na info@woodenmoment.cz nebo telefon 775 173 119. Děkujeme za pochopení a za Vaši podporu! Vážíme si jí! :-)

A také můžete využít ke každé objednávce nad 1200 Kč dopravu do Zásilkovny zdarma!

testovaci clanek

 

 

 

 

Kdo jsme?

 

Vyrábíme nejrůznější dřevěné dekorace, které podtrhnou půvab Vaší svatby či jiné výjimečné události. Decentní dřevěné kousky WOODEN MOMENT slouží k uchování vzpomínek na jedinečné chvíle v životě. Ať už budou naše dřevěné doplňky v roli dárků nebo ozdoby, doufáme, že Vám udělají radost.

Pokud byste nenašli mezi našimi výrobky přesně to, co si přejete, napište nám. Můžeme se domluvit na práci na zakázku přímo podle Vašich představ. 

 

 

 

 
 
Untitled-1-01

 

Stanislav Kyška
Majitel eshopu

 

  

Reakce našich spokojených zákazníků

 

album-citat-prorez-small

 

Objednala jsem si jak svatební album na fotky z fotokoutku, tak alba jako poděkování pro rodiče. Absolutní spokojenost. Moc děkuji za krásná alba na vzpomínky, rychlé jednání a skvělou komunikaci.

Karolína S.

album-svet-prorez-small

 

Jako vždy perfektní zpracování a naprosto nepřekonatelná rychlost dodání. Ve středu večer objednáno a v pátek dodáno. Jste jedničky, děkujeme!

Andrea V.

album-srdce-small-2

 

Rychlé a kvalitní zpracování, album vypadá skvěle komunikace s obchodem bylo v pohodě, výroba i dodání zabralo jen pár dní. Určitě doporučuji!

Eva V.